Kto może należeć do Apostolatu Nowenny Pompejańskiej?


Do Apostolatu Nowenny Pompejańskiej mogą należeć wszyscy, którzy odmówili lub odmawiają nowennę pompejańską, a zarazem pragną szerzyć ją oraz różaniec w swoim środowisku rodzinnym, parafialnym i społecznym.

Zdając sobie sprawę, że każdy jest obdarzony różnymi talentami, zapraszamy wszystkie osoby duchowne i świeckie, które pragną działać na miarę swoich możliwości w szerzeniu różańca i czci Matki Bożej Pompejańskiej.

Przywileje członków


W każdy drugi poniedziałek miesiąca należący do Apostolatu łączą się duchowo w czasie Mszy św. odprawianej w ich intencjach przez ojca Krzysztofa Piskorza OCD. Msze są odprawiane w klasztorze oo. karmelitów przy ul. Ołbińskiej 1 we Wrocławiu. Raz w roku w miesiącu różańcowym jest odprawiana Msza św. w Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej w Pompejach w intencjach Apostolatu Nowenny Pompejańskiej.

W miarę możliwości, staramy się dostarczać członkom Apostolatu materiały promujące różaniec, a także umożliwiać działanie na różnych polach, także w internecie.
Stacks Image 15

Obowiązki członków


Obowiązkiem należących do Apostolatu Nowenny Pompejańskiej jest rozszerzanie czci do Dziewicy Różańca Świętego z Pompejów poprzez dawanie świadectwa o łaskach otrzymanych przez odmawianie nowenny pompejańskiej.

Nasze działania są bardzo szerokie i nieszablonowe. Spotykamy się na pielgrzymkach, rekolekcjach i spotkaniach parafialnych, staramy się podejmować wspólnym wysiłkiem inicjatywy o charakterze różańcowym i charytatywnym. Członkowie powinni czuć się odpowiedzialni za rozwój i rozpowszechnianie czasopisma “Królowa Różańca Świętego”.

Nie ma opłat wpisowych lub członkowskich.

Jak się zapisać?


Zobacz na tej podstronie.
© 2017 Fundacja Królowej Różańca Świętego kontakt